Kirkkovaltuuston jäsenet 2019-2022:

Alho, Aimo
Auvinen, Minttu
Hatakka, Jarno (varapuh.joht. 2019-2020)
Kanerva, Risto
Kenttämies, Teppo
Kuparinen, Marja-Leena
Kuparinen, Seppo
Leino, Maria
Lukana, Anne
Muhonen, Pieti
Nevanpää, Kalevi
Niemelä, Asko
Niemi, Arja
Saksala, Eija
Salomaa, Ari 
Siirola, Outi (puheenjohtaja 2019-2020)
Siivonen, Johanna
Tuohimaa-Salminen, Kristiina
Vuorinen, Sakari

 

Kirkkovaltuuston pöytäkirjat:

2.10.2019

23.4.2019

15.1.2019

11.12.2018

6.11.2018

28.5.2018

24.4.2018

12.12.2017

8.11.2017

30.5.2017

25.4.2017

10.1.2017

13.12.2016

15.11.2016

26.4.2016

9.2.2016

Kirkkovaltuusto toimikautensa ensimmäisessä kokouksessa tammikuussa 2015